Teslimat ve Kargo

Siparişi hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz?

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi veya MNG Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Cuma gününden verilen siparişler araya hafta sonu girdiği için Pazartesi gününe sarkabilir. İndirim ve kampanya dönemlerinde siparişlerinizin teslimatı 3-5 iş günü içerisinde yapılır.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisine yer alan teslimat adreslerine gönderilmektedir. Yurtdışına ürün gönderimimiz bulunmamaktadır.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

100 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedeli ödenmemektedir.

100 TL ve altı siparişleriniz de kargo ücreti 5 TL’dir.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ”Sipariş Takip” bölümüne tıklayarak açılan sayfada ”Siparişlerim” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu ”Kargom Nerede” bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza mail/SMS yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Keyifli alışverişler dileriz.

Yörük Çadırı Eskişehir Online Alışveriş Ekibi